Etiketler

Gizlilik Politikası
tozanlift.com olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’na uygun olarak işlenmekte ve muhafaza edilmektedir.
Mesafeli Satış Sözleşmesi
İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.
Teslimat ve İade
Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
Sakarya Asansör Firmaları
Sakarya Asansör Firmaları
Sakarya'da asansör sektöründe faaliyet gösteren Tozan Lift yıllardır şahıs, yük, sedye, monşarj, panoramik, hidrolik ve makine dairesiz asansörler gibi bir çok asansörün satışı, tamiri ve montajı alanında güvenilir hizmeti sunmaktadır. Sakarya'da asansör firmaları arıyorsanız sizleri Tozan Lift'e bekliyoruz. Tozan Lift, uzun yıllar asansör sektöründe gösterdiği tecrübe ve deneyimi ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Sakarya Asansör Fiyatları
Sakarya Asansör Fiyatları
Çok katlı binalarda vazgeçilmez olan asansörler için en uygun fiyatlar Tozan Lift'te. Her bina için tercih edilmesi gereken asansör farklı olduğundan satın alınmak istenen her asansör için de asansör fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yapılar için asansör satın almak istediğiniz firmanın fiyat performans özelliklerini iyice değerlendirmelisiniz. Sakarya'da en makul asansör fiyatlarını Tozan Lift'te bulabilirsiniz.
Sakarya Asansörcüler
Sakarya Asansörcüler
Asansör satışı, asansör montajı, asansör tamiri gibi hizmetleri veren Tozan Lift Sakarya Asansör sektöründe bir asansör firması olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz taşıma kapasitesine sahip, güvenli ve estetik asansörler Tozan Lift'te. Sakarya'da asansör imalatı yapan Tozan Lift'le en kaliteli asansörlere sahip olabilirsiniz.
Sakarya Asansör Tamiri
Sakarya Asansör Tamiri
Sakarya'da asansör sektöründe hizmet veren Tozan Lift, asansör tamir, asansöt bakım ve asansör montaj işlerini yapmaktadır. Sakarya'da asansörlerinizde oluşan herhangi bir arızalarda endişelenmiyin! Tozan Lift olarak profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize zamanında destek vermekteyiz.
Sakarya Asansör Servisi
Sakarya Asansör Servisi
Binalarınızdaki asansörler de sık sık arıza mı yaşıyorsunuz? Asansörün bakım zamanı geldi ama asansör bakımı yaptıracak güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Şu anda web sitemizi ziyaret ederek bu sayfayı okuyorsanız Tozan Lift Asansör ile tanışıyorsunuz.
Sakarya Asansör Yedek Parçaları
Sakarya Asansör Yedek Parçaları
Asansör ve Asansör Kabinleri, Asansör Kapıları, Asansör Yedek Parçaları, Asansör Kasetleri, İnsan Asansörleri, Yük Asansörleri, Hidrolik Asansörler, Sedye Asansörleri gibi hizmetleri Tozan Lift'ten alabilirsiniz. Tozan Lift Sakarya'da asansör tedarikçisi denince akla gelen ilk firmadır. Firma aşağıdaki asansör çeşitlerinin ve ekipmanlarının imalatını yapmaktadır.